Livre
Néerlandais

De gevangene van Vallenia

Lynette Noni (auteur)

De gevangene van Vallenia

Dans la série:
Genre:

Voor de lezers van Sarah J. Maas, Holly Black en Suzanne Collins

Kiva Meridan heeft de Elementproeven overleefd. Na tien afschuwelijke jaren verruilt ze de tralies van Zalindov voor de stadsmuren van Vallenia. Nu ze haar vrijheid terug heeft kan ze zich richten op het doel waar ze al sinds haar arrestatie op zint: wraak. Om te beginnen moet ze binnen de rebellenbeweging op zoek naar haar

Titre
De gevangene van Vallenia
Auteur
Lynette Noni
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
The gilded cage
Éditeur
Amsterdam: Boekerij, © 2022
414 p.
ISBN
9789022595138 (hardback)